kalendarz żywiecki 2024

DZISIAJ:

23 lipca
Stwosza, Bogny, Brygidy


foto: Lucjusz Cykarski

18

Lip

2024

Powiatowy Turniej Tańca Nowoczesnego „Różne Style”

Miejskie Centrum Kultury oraz Klub Papiernik serdecznie zapraszają na Powiatowy Turniej Tańca Nowoczesnego „Różne Style”.

Wydarzenie odbędzie się 18 lipca o godzinie 9:00 w Klubie Papiernik.

Zapraszamy wszystkich miłośników tańca do udziału w turnieju w następujących kategoriach tanecznych: 

*HIP HOP* - Solo - Duety - Mini formacje (3-7 osób) - Formacje (od 8 osób) - (muzyka własna)

*DISCO DANCE* - Solo - Duety - Mini formacje (3-7 osób) - Formacje (od 8 osób) - (muzyka własna)


*MODERN* - Solo - Duety - Mini formacje (3-7 osób) - Formacje (od 8 osób) - (muzyka własna) 

*JAZZ* - Solo - Duety - Mini formacje (3-7 osób) - Formacje (od 8 osób) - (muzyka własna) 

*INNE FORMY* - Mini formacje (3-7 osób) - Formacje (od 8 osób) - (muzyka własna) 

*IMPROWIZACJA TANECZNA* - Solo (w stylu modern/jazz) - (muzyka organizatora)

 

Udział w konkursie jest bezpłatny, zachęcamy do udziału i życzymy powodzenia wszystkim uczestnikom!

Więcej szczegółów w regulaminie.

FOTO
FOTO



    Lipiec

    1

    Lip

    poniedziałek
    Haliny, Mariana, Marcina

    2

    Lip

    wtorek

    Jagody, Urbana, Marii

    3

    Lip

    środa
    Jacka, Anatola, Tomasza

    4

    Lip

    czwartek

    Odona, Malwiny, Elżbiety

    5

    Lip

    piątek

    Marii, Antoniego

    6

    Lip

    sobota

    Gotarda, Dominiki, Łucji

    7

    Lip

    niedziela
    Cyryla, Estery, Metodego

    8

    Lip

    poniedziałek
    Edgara, Elżbiety, Eugeniusza

    9

    Lip

    wtorek

    Lukrecji, Weroniki, Zenona

    10

    Lip

    środa

    Sylwany, Witalisa, Antoniego

    11

    Lip

    czwartek

    Olgi, Kaliny, Benedykta

    12

    Lip

    piątek

    Jana, Brunona, Bonifacego

    13

    Lip

    sobota

    Henryka, Kingi, Andrzeja

    14

    Lip

    niedziela

    Ulryka, Bonawentury, Kamila

    15

    Lip

    poniedziałek
    Henryka, Włodzimierza, Dawida

    16

    Lip

    wtorek
    Mariki, Benity, Eustachego

    17

    Lip

    środa

    Anety, Bogdana, Jadwigi

    18

    Lip

    czwartek

    Erwina, Kamila, Szymona

    19

    Lip

    piątek

    Wincentego, Wodzisława, Marcina

    20

    Lip

    sobota

    Czeslawa, Hieronima, Małgorzaty

    21

    Lip

    niedziela

    Daniela, Diany, Wawrzyńca

    22

    Lip

    poniedziałek

    Marii, Magdaleny

    23

    Lip

    wtorek
    Stwosza, Bogny, Brygidy

    24

    Lip

    środa
    Kingi, Krystyny

    25

    Lip

    czwartek
    Walentyny, Krzysztofa, Jakuba

    26

    Lip

    piątek

    Anny, Mirosławy, Grażyny

    27

    Lip

    sobota

    Lilii, Julii, Natalii

    28

    Lip

    niedziela

    Aidy, Marceli, Wiktora

    29

    Lip

    poniedziałek

    Olafa, Marty, Ludmiły

    30

    Lip

    wtorek

    Julity, Piotra, Aldony

    31

    Lip

    środa

    Ignacego, Lubomira, Heleny

     Powrót na start
    Projekt i wykonanie : MyWebFactory