kalendarz żywiecki 2020

DZISIAJ:

27 listopada
Waleriana, Wirgiliusza, Maksyma


foto: Lucjusz Cykarski

04

Paź

Kabaret Pod Wyrwigroszem/ ODWOŁANY

WYRWIGROSZ nowy program

" Wieże dwie i jaja na boczku " - Artyści z kabaretu pod Wyrwigroszem tym razem nie wystąpią sami.

Ich najnowszy program pt. „Wieże dwie i jaja na boczku "uświetni gość specjalny Darek Gnatowski, serialowy Boczek z serialu Kiepscy.

Zresztą Wszyscy członkowie zespołu pod Wyrwigroszem to aktorzy, więc w programie można będzie oglądać sceny rodem jak z teatru komediowego.

Gospodarzem programu i prowadzącym jest pandemiczny zdobywca internetu, czyli Łukasz Rybarski YES :). W związku z tym program jest mieszanką gatunków.

Bo oprócz skeczy będzie również Stan-dup, oraz brawurowe parodie największych przebojów muzycznych.

 

Występują: Beata Rybarska, Andrzej Kozłowski, gość specjalny Darek Gnatowski i prowadzący całość Łukasz Rybarski YES:)

Całość ok 1,5 h

FOTO
FOTO



    Październik

    1

    Paź

    czwartek
    Danuty, Remigiusza, Teresy

    2

    Paź

    piątek
    Teofila, Dionizego, Sławomira

    3

    Paź

    sobota

    Teresy, Heliodora, Jana

    4

    Paź

    niedziela

    Rozalii, Edwina, Franciszka

    5

    Paź

    poniedziałek
    Placyda, Apolinarego

    6

    Paź

    wtorek

    Artura, Brunona

    7

    Paź

    środa

    Marii, Marka, Mirelli

    8

    Paź

    czwartek
    Pelagii, Brygidy, Walerii

    9

    Paź

    piątek

    Amolda, Dionizego, Wincentego

    10

    Paź

    sobota
    Pauliny, Danieli, Leona

    11

    Paź

    niedziela

    Aldony, Aleksandra, Dobromiry

    12

    Paź

    poniedziałek
    Eustachego, Maksymiliana, Edwina

    13

    Paź

    wtorek

    Geralda, Edwarda, Honorata

    14

    Paź

    środa

    Liwii, Kaliksta, Bernarda

    15

    Paź

    czwartek

    Jadwigi, Teresy, Florentyny

    16

    Paź

    piątek

    Gawla, Ambrożego

    17

    Paź

    sobota

    Wiktora, Marity, Ignacego

    18

    Paź

    niedziela

    Juliana, Łukasza

    19

    Paź

    poniedziałek
    Ziemowita, Jana, Pawła

    20

    Paź

    wtorek
    Ireny, Kleopatry, Jana

    21

    Paź

    środa
    Urszuli, Hilarego, Jakuba

    22

    Paź

    czwartek
    Halki, Filipa, Salomei

    23

    Paź

    piątek

    Marleny, Seweryna, Igi

    24

    Paź

    sobota
    Rafała, Marcina, Antoniego

    25

    Paź

    niedziela
    Darii, Wilhelminy, Bonifacego

    26

    Paź

    poniedziałek
    Łucjana, Ewarysta, Damiana

    27

    Paź

    wtorek
    Iwony, Sabiny

    28

    Paź

    środa
    Szymona, Tadeusza

    29

    Paź

    czwartek
    Euzebii, Wioletty, Felicjana

    30

    Paź

    piątek
    Zenobii, Przemysława, Edmunda

    31

    Paź

    sobota
    Urbana, Saturnina, Krzysztofa

     Powrót na start
    Projekt i wykonanie : MyWebFactory