kalendarz żywiecki 2020

DZISIAJ:

27 listopada
Waleriana, Wirgiliusza, Maksyma


foto: Lucjusz Cykarski

09

Paź

Najsłodszy Owoc - Polska prapremiera /odwołany

Miejskie Centrum Kultury w Żywcu zaprasza na prapremierę austriackiej sztuki „Najsłodszy owoc” Stefana Vogla, pełna zaskakujących zakrętów akcji
i przezabawnych perypetii, spróbuje poddać te pomysły analizie. Czworo przyjaciół z czasów Podstawówki,
„pożenionych” ze sobą, wezmą się do działania „ku uciesze” publiczności, niosąc jej rozsądne wnioski.
Dwie godziny mądrej zabawy zagwarantują Państwu znani z wielu filmów i seriali aktorzy młodego
pokolenia, w spektaklu wyreżyserowanym przez Dariusza Taraszkiewicza. Choreografię przygotowała
zwyciężczyni Edycji Tańca z gwiazdami Jania Lesar.

przekład: Anna Kondrat, Kamila Śniegocka, Magdalena Walczak (pod kierunkiem dr hab. Anny Wołkowicz)

Obsada
Edyta Herbuś / Anna Matysiak* – w roli Klaudii
Katarzyna Ankudowicz / Alicja Kwiatkowska* – w roli Sary
Krzysztof Wieszczek / Paweł Okraska* – w roli Michała
Marek Kaliszuk / Bartek Firlet* – w roli Jerzego
(*wymiennie)
Reżyseria Dariusz Taraszkiewicz
Scenografia Tomasz Bzdęga / Kostiumy Anna Puchalska
Choreografia Janja Lesar
Producenci spektaklu: Teatr Skene Warszawa, Dom Kultury w Rawiczu

Zapraszamy 9 października 2020 r. godz.18:00
cena: 100 zł.

FOTO
FOTO

 



    Październik

    1

    Paź

    czwartek
    Danuty, Remigiusza, Teresy

    2

    Paź

    piątek
    Teofila, Dionizego, Sławomira

    3

    Paź

    sobota

    Teresy, Heliodora, Jana

    4

    Paź

    niedziela

    Rozalii, Edwina, Franciszka

    5

    Paź

    poniedziałek
    Placyda, Apolinarego

    6

    Paź

    wtorek

    Artura, Brunona

    7

    Paź

    środa

    Marii, Marka, Mirelli

    8

    Paź

    czwartek
    Pelagii, Brygidy, Walerii

    9

    Paź

    piątek

    Amolda, Dionizego, Wincentego

    10

    Paź

    sobota
    Pauliny, Danieli, Leona

    11

    Paź

    niedziela

    Aldony, Aleksandra, Dobromiry

    12

    Paź

    poniedziałek
    Eustachego, Maksymiliana, Edwina

    13

    Paź

    wtorek

    Geralda, Edwarda, Honorata

    14

    Paź

    środa

    Liwii, Kaliksta, Bernarda

    15

    Paź

    czwartek

    Jadwigi, Teresy, Florentyny

    16

    Paź

    piątek

    Gawla, Ambrożego

    17

    Paź

    sobota

    Wiktora, Marity, Ignacego

    18

    Paź

    niedziela

    Juliana, Łukasza

    19

    Paź

    poniedziałek
    Ziemowita, Jana, Pawła

    20

    Paź

    wtorek
    Ireny, Kleopatry, Jana

    21

    Paź

    środa
    Urszuli, Hilarego, Jakuba

    22

    Paź

    czwartek
    Halki, Filipa, Salomei

    23

    Paź

    piątek

    Marleny, Seweryna, Igi

    24

    Paź

    sobota
    Rafała, Marcina, Antoniego

    25

    Paź

    niedziela
    Darii, Wilhelminy, Bonifacego

    26

    Paź

    poniedziałek
    Łucjana, Ewarysta, Damiana

    27

    Paź

    wtorek
    Iwony, Sabiny

    28

    Paź

    środa
    Szymona, Tadeusza

    29

    Paź

    czwartek
    Euzebii, Wioletty, Felicjana

    30

    Paź

    piątek
    Zenobii, Przemysława, Edmunda

    31

    Paź

    sobota
    Urbana, Saturnina, Krzysztofa

     Powrót na start
    Projekt i wykonanie : MyWebFactory